Mūsu sniegtie pakalpojumi

Piedāvājam dažāda veida grāmatvedības un kancelejas pakalpojumus.

Grāmatvedības pakalpojumi

Grāmatvedības pakalpojumi tiek sniegti klientiem, kas darbojas ir lauksaimniecības, lauku tūrisma, tirdzniecības, kokapstrādes jomā, tie ir autoservisa uzņēmumi, uzņēmumi, kuri nodarbojas ar transporta pārvadājumiem, būvniecības, mežistrādes, datorapkalpošanas un citu pakalpojumu sniegšanu, kokmateriālu iegādi un pārstrādi, namu apsaimniekošanu u.c.

Dokumentu iesiešana un kopēšana

Veicam dokumentu iesiešanu ar termo metodi pāris minūšu laikā!

Biznesa konsultācijas

Konsultācijas par ES un valsts atbalsta saņemšanas iespējām. Projektu ES atbalsta saņemšanai izstrāde un administrēšana. Biznesa plānu un kredītpieteikumu bankām izveide. Uzņēmuma ekonomiskā analīze. Pašizmaksas aprēķini u.s. kalkulācijas pēc klienta pieprasījuma.

Eiropas Savienības un valsts atbalsts

Mūsu komandai ir pieredze dažādu Eiropas Savienības struktūrfonodu piesaistē un apguvē. Savas darbības laikā esam piesaistījuši finansēju dažādiem lauksaimniecības un mežsaimniecības infrastruktūras, iekārtu, un tehnikas iegādei un izbūvei.

Juridiskie pakalpojumi

SIA "Agande Finanses" ir pieejami visi nepieciešamie dokumentu paraugi uzņēmumu dibināšanai, reģistrācijai, pārreģistrācijai, izmaiņu veikšanai utt., kas nepieciešami iesniegšanai Komercreģistrā.

Dzīvības apdrošināšana

Piedāvājam Grazer Wechselseitige Versicherung AG, saīsinājumā GRAWE dzīvības apdrošināšanas produktus.